Sıkça Sorulan Sorular

Olea Sapanca Deluxe, Sakarya'nın Sapanca ilçesine bağlı Uzunkum beldesinde yer almaktır. Detaylı konum bilgisi ve yol tarifi için iletişim sayfamızı ziyaret edin.

Olea Sapanca'ya rezervasyon yapmak için oleasapanca.com web sitemizi ziyaret edebilir veya iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçerek rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Olea Sapanca'da özel gün etkinlikleri veya kurumsal etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için Etkinlikler > Özel Etkinlikler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Olea Sapanca'ya rezervasyonunuzu Olea Sapanca web sitesi üzerinden gerçekleştirdiyseniz detaylı bilgi için İptal & İade Politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Rezervasyonunuzu aracı platformlar üzerinden gerçekleştirdiyseniz, rezervasyon yaptığınız platform ile iletişime geçebilirsiniz.

Olea Sapanca'da bungalov odanıza özel havuzunuza girebilir, odanızdaki sinema projeksiyonunda film izleyebilir veya Sapanca'yı keşif turuna çıkabilirsiniz. Olea Sapanca çevresinde yapabileceğiniz aktiviteleri öğrenmek için Etkinlikler > Aktiviteler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul'dan Sapanca'ya ulaşmak için İstanbul-Sapanca otobüs seferlerini tercih edebilirsiniz. Ankara'dan ulaşmak isterseniz Ankara-Sakarya (Adapazarı) otobüs seferlerini tercih edebilir ve daha sonra Sakarya-Sapanca otobüsleri ile Sapanca'ya ulaşım sağlayabilirsiniz. İzmir'den Sapanca'ya ulaşmak isterseniz İzmir-Sapanca otobüs seferlerini tercih edebilirsiniz. Sapanca Otogarı'na ulaştıktan sonra Olea Sapanca'ya ulaşım için Uzunkum'a minibüs veya taksi gibi ulaşım seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Olea Sapanca, Sapanca Otogarı'na 4 kilometre mesafededir.

Olea Sapanca'da araçlarınızı park edebileceğiniz otopark alanımız bulunmaktadır.

Olea Sapanca'da Deluxe odalarımızın tümünde konuklarımıza özel havuz bulunmaktadır. Aileniz ve sevdiklerinizle keyifle zaman geçirebilirsiniz.

Olea Sapanca'nın İGA ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Bizimle iletişime geçerek transfer hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun.

Bültenimize abone olmak için e-posta adresinizi girin.